UA RU
м. Житомир, вул. Покровська, 48
bukko.ua@gmail.com
Вартість від:
1 000 грн.

Проведення своєчасної комплексної діагностики автомобіля не тільки убезпечить вас від непередбачених поломок, але також попередить спонтанні фінансові витрати, оскільки ви зможете запланувати ремонтні роботи заздалегідь. За допомогою повної діагностики ви зможете оцінити стан автомобіля, виявити несправності і отримати рекомендації по їх усуненню від досвідчених майстрів.

Вартість від:
300 грн.

Сучасний автомобіль неможливо уявити без використання електронних систем контролю і управління. Для будь-яких процедур (діагностики, перевірки, адаптації, калібрування), пов'язаних з їх функціонуванням використовується діагностичне обладнання.

Вартість від:
400 грн./год

Автотехцентр "Букко" надає послугу діагностика двигуна в Житомирі. Двигун - один з основних вузлів автомобіля. У разі виникнення проблем в роботі двигуна, фахівці автотехцентру "Букко" проведуть діагностику, виявлять причину поломки і дадуть необхідні рекомендації по її усуненню.

Вартість від:
300 грн.

Автотехцентр "Букко" надає послугу діагностика ходової частини автомобіля в Житомирі. Основне завдання підвіски - забезпечити безпеку для водія і пасажирів. Якщо не вжити заходів щодо усунення неполадок ходової відразу, вони можуть вплинути на працездатність інших частин автомобіля і в результаті ремонт обійдеться набагато дорожче. Добре, якщо ви будете проводити діагностику підвіски після кожних 10-15 тис. км пробігу.

Вартість від:
400 грн./год

Автотехцентр "Букко" надає послугу ремонт електрообладнання в Житомирі. В процесі експлуатації автомобіля слід приділяти особливу увагу електроустаткування. Без нього неможлива безперебійна робота авто. Тому важливо регулярно проводити діагностику електрообладнання автомобіля, щоб забезпечити безперебійну роботу всіх систем.

Вартість від:
5 600 грн.

Багато сучасних автомобілів, які мають дизельний двигун, оснащені фільтрами саж - пристроями, завдання яких - затримувати елементи сажі, що з'являються в результаті згоряння палива. Завдяки сажовим фільтрам вихлоп в машині стає чистішим.

Вартість від:
400 грн./год

Автотехцентр "Букко" надає послугу ремонт підвіски в Житомирі. Основне завдання підвіски - забезпечити безпеку для водія і пасажирів. Спортивна підвіска - жорстка, комфортна підвіска - м'яка, адаптивна підвіска підлаштовується під режим водіння.

Вартість від:
400 грн./год

Автотехцентр "Букко" надає послугу ремонт двигуна в Житомирі. Мотор - серце автомобіля. У разі виходу двигуна з ладу фахівці автотехцентру "Букко" проведуть діагностику, виявлять причину поломки і проведуть всі необхідні роботи по відновленню його працездатності.

Вартість від:
350 грн.

Автотехцентр "Букко" надає послугу регулювання розвал-сходження 3D в Житомирі. Регулювання розвал-сходження автомобіля - одна з обов'язкових процедур для автомобілів всіх класів. Варто колесу потрапити у вибоїну на дорозі, вдаритися об бордюр і т.п, як кути розвал-сходження можуть порушитися.

Вартість від:
5 500 грн.

Автотехцентр "Букко" надає послугу ремонт КПП в Житомирі. Коробка передач є одним з основних агрегатів автомобіля. Якщо у Вас виникли питання щодо роботи коробки перемикання передач, задайте їх фахівцям автотехцентру «Букко». Ми проведемо діагностику, виявимо і усунемо несправність. Крім того, вам слід розуміти, що поломка коробки передач може статися через несправності інших вузлів.